implant
Tüm Saç Renkleri

Naturigin 2018 Saç Rengi Kataloğu

Naturigin Saç Boyası Renkleri

Danimarka’dan ithal Naturigin Saç boyası paraben, resorsinol ve amonyak içermemesi nedeniyle en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. ABD de düzenlenen The Natural Product Awards (Doğal Ürün Ödülleri) 2014-2015 pazarının en iyi doğal güzellik ürünü seçilen Naturigin Saç boyası geniş renk seçeneği ve yüksek ürün kalitesi ile çok daha sağlıklı ve doğal saçlara sahip olacaksınız.

Saç boyama konusunda %100 renk ve %100 beyaz kapatma özelliğine sahip, sertifikalı organik içerikler içeren, en doğal formül ve içeriklerindeki mükemmeliyet açısından yapılan araştırmada en iyi doğal ürün olarak kabul edilen Naturigin Saç boyası 12 farklı yağ (soya proteini, kayısı çekirdeği yağı, limon kabuğu yağı, buğday özü, şimşir, üzüm çekirdeği yağı, şeftali çekirdeği yağı, mandalina kabuğu yağı, shea yağı, kastor tohumu yağı, greyfurt kabuğu yağı ve Aloe yaprağı yağı ) sayesinde saçı sadece renklendirmekle kalmıyor, aynı zamanda nemlendiriyor. Hem sağlığınız hemde çevre sağlığı için dünya çapında ünlü marka Naturigin organik saç boyalarını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Naturigin Saç Boyası Numaraları
Koyu Kahvrengi 3.0
Kahverengi 4.0
Açık Çikolata kahverengi 5.0
Abanoz Ağacı Kahvesi 2.3
Bakır Kahverengi 4.6
Koyu Bakır Altın Sarısı 6.0
Açık Kül Sarısı 8.1
Orta Bakır Sarı 6.34
Açık Küllü sarı 10.02
Koyu Sarı 5.3
Siyah 2.0
Platin Sarı 10.0
Doğal Orta Sarı 7.0
Açık Doğal Sarı 9.0
Çok Açık sarı 11.0
Koyu Küllü Sarı 11.2
Orta Sarı Kızıl 7.4
Orta Alev kızılı 7.55
Altın Sarı 10.3

implant

 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et