Tüm Saç Renkleri

Nasıl Çıkma Teklif Edilir

Özellikle ortaokul ve lise çağında olan erkekler için büyük bir sorun haline gelen hoşlandığı kıza duygularını belli edememek günüı_love_youmüzde hala büyük bir sorun. Öözellikle bazı erkekler hoşlandıkları kıza karşı daha utangaç ve uzak durmakta oysa normal kız arkadaşlarıyla oldukça rahat iletişim kurabilirken duygusal olarak bir şeyler hissettiği hatta aşık olduğu kız ile konuşmaya çekinebilmekte. Kendi gençlik yıllarımdan bir örnek vererek hatalarımdan ders  çıkarmanızı umuyorum.

Ortaokul zamanında aynı sınıfta olduğumuz ve çok hoşlandığım bir kız arkadaşım vardı. Derste sürekli kendisini izliyor, asaletine hayran oluyor lakin bir türlü yanına sokulup sohbet edemiyordum.

Erkekler şu kuralı unutmayın eğer çok ama çok yakışıklı değilseniz özellikle hoşlandığınız kızların size hoşlandığını belli etmesini beklemeyin.  Hoşlanmadığınız tüm kızlar sizle ilgilenebilir ama o ilgilenmez. O nedenle yapmanız gereken sohbet etmeyi başarmaktır.

Ben zamanında bunu beceremedim, gidip yanına arkadaşça konuşamadım böyle olunca da hoşlandığımı nasıl belli ederimin yollarını aramaya başladım, tüm arkadaşlarım o kızdan hoşlandığımı bildiği için çıkma teklif etmem beni gaza getiriyordu. Türlü yollar aradım hani şu kağıda yazılanlar vs. Ben bunları yaptıkça kız benden daha çok uzaklaştı. En sonunda da başka bir erkekle çıkarken gördüm kendisini..

O nedenle en önemli kural çıkma teklifi etmeyin.  Arkadaş gibi de yaklaşmayın.   Hoşlandığınızı belli edin ama asla BENİMLE ÇIKARMISIN   gibi saçma kelimeler kullanmayın.  kahve içmeye davet edin orada zaten her şey yerine oturacaktır.

 

Hoşlandığınız kıza davranışlarınızda çok önemli  ne kadar çok uzak durursanız karşınızdaki kızı etkileme şansınız o kadar azalır. Siz sessiz kaldıkça ve onunla iletişim kuramadıkça her geçen gün duygularınızı ifade etmeniz zorlaşacaktır.
Yapmamanız gerekenler: onu gördünüz an kesinlikle suskun durmayın ve geri çekilmeyin.
Utangaç tavırlarda bulunmayın gözlerinin içine sürekli bakabilirsiniz ama sıkıldığını farkettiğiniz an hemen üzerinden gözlerinizi çekin.

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et