Tüm Saç Renkleri

NARS – Radiant Creamy Concealer Kullanıcı Yorumları

Makyajı tamamlayan ürünlerden biri de kapatıcılardır. Bazı kadınlar makyaj tonundan daha açık, bazıları ise daha doğal tonları tercih edebilir. NARS markası bu yönden kapsamlı renk seçeneğiyle gönülleri fethediyor.

NARS – Radiant Creamy Concealer : Formülü pigmentli ve kremsi olduğundan hem çok iyi kapatıcılık sağlıyor hem de göz altlarınızda birikme ya da ağırlık yapmıyor.

nars - radiant creamy concealer kullanıcı yorumları 1

NARS – Radiant Creamy Concealer ürününü Sephora mağazalarında bulabilirsiniz. Aynı zamanda online alışveriş sitelerinde de çeşitli indirim dönemlerinde uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Ürünün güncel fiyatı 95 TL’dir. Fiyatı yüksek olabilir ama hem ambalajı oldukça şık hem de az miktar uygulamayla iyi bir aplikatöre sahip olduğu için kolay dağılabiliyor ve daha uzun süre kullanılabiliyor.

Kullanıcı Yorumları

Diğer Kullanıcıların yorumlarını buradan okuyabilirsiniz; Bu ürün kullanıcıların %90’ından 5 üzerinden 5 puan almış.

Olumlu

Yüzünüzde neredeyse hiçbir iz bırakmayan ve yüzünüzün tamamen doğal görünmesini sağlayan bir ürün.

Naz A.

Bu ürün ilgiyi gerçekten hak ediyor. Diğer Kapatıcıları deneyeceğim. Ancak bu ürüne geri dönüş yapacağım düşünüyorum.Çok fazla renk tonuyla mükemmel bir eşleşme garanti edersiniz. Kullanımı çok kolay, ürün yumaşak ve kolayca dağıtılabilir. Bu ürünü kaç kez sipariş ettiğimi hatırlamıyorum.

Joyce L.New York, NY

Olumsuz

Gözlerimin altında kötü lekeler ve çiller olmasına rağmen, bu kapatıcının onları tam olarak kapattığını söyleyemem.

Neve M.

Birçok insanın bu kapatıcı hakkında olumlu şeyler söylediğini biliyorum ama benim için işe yaramadı. Tam kapatıcılığı olan bir kapatıcı ama benim için ağır. Bence bu ürünü iyice bozdular. Bu kapatıcı alınacak gibi değil..

Cilt tonum: Açık ton , Cilt Tipi: Karma Cilt Problemi: Siyah nokta ve çukurluklar

Suzanne I. Shrewsbury, MA

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et