implant
Tüm Saç Renkleri

Murad Sıkılaştırıcı Kolajen Serumu

Murad-SikilastiriciCildinize Kolajen Bombardımanı!

 

Murad’ın yepyeni Kırışıklık Savaşçısı ile tanışın!

 

Sadece 2 saat içerisinde ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünde azalma sağlamaya yardımcı olduğu klinik çalışmalarla kanıtlandı.

 

Kolajen ve elastin cilt dokularını bir arada tutarak cildin şeklini korumasını sağlar. Cildimiz 20’li yaşlardan itibaren kolajen ve elastin kaybetmeye başlar. Özellikle menopoz döneminde bu kayıp daha hızlı ve çok olur. Cilt desteklenmezse derin kırışıklıklar ve sıkılık kaybı kaçınılmaz hale gelir.

Murad’ın yepyeni kırışıklık savaşçısı Anında Sıkılaştırıcı Kolajen Serumu ise

 

formülündeki Kolajen Destek Kompleksi ile cildin kolajen ve elastin üretimini artırarak kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Cildin elastikiyetini ve kaybettiği nemi geri kazanmasını destekliyor.

Murad Rapid Collagen Infusion-Anında Sıkılaştırıcı Kolajen Serumu

Yetkili Eczanelerde.

Fiyatı: 348 TL

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et