Tüm Saç Renkleri

Murad Essential-C Eye Cream SPF 15

murad_essential-c-eye-creamimage003Daha aydınlık göz çevresi için komple bir bakım!

 

Sadece yüzünüz için değil, göz çevreniz için de güneş koruyucu kullanmanız gerekiyor. Peki ya siz

stres, yorgunluk, güneşin zararlı etkileri ve yaş almanın en hızlı görüldüğü yer olan göz çevrenizi yeteri kadar koruyor musunuz?

 

Murad Essential-C Eye Cream SPF 15 – C Vitaminli Koruyucu Göz Kremi SPF 15, hassas göz çevresini UVA/UVB ışınlarının zararlı etkilerinden korurken, aynı zamanda ince çizgilerin, lekelerin ve göz altındaki halkaların görünümü azaltmayı da destekliyor.

C Vitaminli Koruyucu Göz Kremi sağladığı koruyucu etkinin yanı sıra göz çevresini yenilemeye ve sıkılaştırmaya da yardımcı oluyor. İçerdiği kafein ve retinol şişliklerin azalmasına yardımcı olurken, hücre yenilenmesini de destekliyor.

 

Murad Essential C Eye Cream SPF 15 – C Vitaminli Göz Çevresi Bakım Kremi SPF 15

Fiyatı: 299 TL

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et