Tüm Saç Renkleri

Murad C Vitaminli Günlük Yenileyici Kompleks

murad_daily renewal complex1 AYDA Cilt lekelerinin yarısına veda edin

Murad C Vitaminli Günlük Yenileyici Kompleks 4 hafta gibi kısa bir sürede cilt lekelerinizde %46’ya varan azalma sağlıyor.

  • İnce çizgilerin, leke ve ton farklılıklarının azalmasına yardımcı olurken, içeriğindeki C vitamini ile hücre yenilenmesini ve kolajen oluşumunu da destekliyor. Islak cildinize uygulayın, ardından nemlendiriciniz sürün. *Murad C Vitaminli Günlük Yenileyici Kompleks’in ilk kullanımdan sonra ciltteki ince çizgileri %17; dört hafta sonra ciltteki leke ve ton farklılıklarını %46 oranında azalttığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Yetkili eczanelerde.

395 TL

 

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et