Tüm Saç Renkleri

Mor Makyaj Modası ♥

Mor makyaj

2013 rengi olması nedeni ile çok trend. Bu yıl mor göz makyajı çok moda olacak. Televizyonlarda ve moda programlarında gördüğümüz üzere ünlüler genel olarak mor far kullanarak yılın makyaj modasına uyum sağlıyor. Sadece mor göz makyajı değil ayrıca mor ruj da çok moda. Sizi bir konuda bilgilendirmek istiyorum mor rengi çok baskın bir renk olduğu için makyajımızı dengede tutmak zorundayız. Mor göz makyajı yapıyorsak dudaklarımızı daha doğal tutmalıyız, eğer dudaklarımıza mor ruj sürüyorsak o zaman göz makyajımız daha doğal tonlarda olmalı.  Bu arada dikkat etmekte’de yarar var bayanlar mor makyaj tonları risklidir, yerinde ve etkili yapılmaz ise çok kötüde durabilir.

mormakyajmodasımormakyajmodası (1)mormakyajmodası (2)mormakyajmodası (3)

mormakyajmodası (4)mormakyajmodası (5)
mormakyajmodası (6)mormakyajmodası (7)mormakyajmodası (8)mormakyajmodası (9)mormakyajmodası (10)mormakyajmodası (11)
mormakyajmodası (12)mormakyajmodası (13)mormakyajmodası (14)mormakyajmodası (15)mormakyajmodası (16)mormakyajmodası (17)mormakyajmodası (18)mormakyajmodası (19)mormakyajmodası (20)mormakyajmodası (21)mormakyajmodası (22)

2013 Makyaj Rengi
2013’in en hit makyaj rengi Mor   “Deep Purple” adı verilen tarzda daha kadınsı feminem ve çarpıcı ayrıntılar yer almakta. Mor Makyaj   fotoğrafları için tıklayınız.. Bu arada makyaj malzemelerinin Sephora Türkiye’den olduğunu belirtelim

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Uzun yıllardır moda editörümüz olarak sitemize oldukça katkı sağlayan İgball Gashi Kosova'nın en güzel ve stil sahibi bayanlarından birisi ayrıca. Moda trendleri ve Stil önerilerinde çok değerli yorumlarını bizlere sunuyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et