Tüm Saç Renkleri

Montignac Diyeti

6Çeşitli diyet yöntemleri ile sağlığımızdan da olabiliyoruz.Fakat Montignac Diyeti aç kalmanızı engelleyecek besin değerleri yüksek kalorisi düşük bir diyet programıdır. Mantığı ‘Yedikçe Zayıfla’dır. Bu isimde kitabı mevcut.Özellikle sabah kahvaltısının ve yumurtanın kesinlikle düzenli yenmesini gerektiğini savunmaktadır.Hayvansal ve bitki proteinlerinden faydalamamız gerektiğini ve glisemik endeksleri düşük besinler tercih etmemizi önermektedir.

– Hayvansal proteinler: Et, sakatat, şarküteri ürünleri, balık,karides, yengeç, midye,yumurta, süt, süt ürünleri ve peynirde mevcut.
– Bitkisel proteinler: Soya fasulyesi, badem, fındık, bakliyatlar, çikolata ve sebzelerde mevcut.
Her bayanın kilo başına 1 gram protein alamsı gerektiğini söylemekte. Sporcuların ise bol sıvı alıkları için 1.5 gram protein almaları gerekiğini savunuyor.

Montignac Diyeti kullananların yaptığı yorumlar:

Ekşi sözlük Yorumları : Tıkla
Kadınlar Klübü yorumları: Tıkla

Basında Yorumlar: Sabah Montignac diyeti ülsere neden olabilir!

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et