Tüm Saç Renkleri

Monist Elbise Modelleri

monist-295-tlmonist,-175-tlmonist-175-tlmonist-155-tl

EGE VE AKDENİZ’İN TÜM ÇİÇEKLERİNİ MONİST ELBİSELERLE OFİSE GÖTÜREBİLİRSİNİZ

Yaz desenlerini sonbahara taşıyan Monist, sonbahara yazın enerjisini yansıtmak isteyenlere hitap ediyor. Birbirinden farklı çiçeklerin yer aldığı Monist elbiseleri üzerinizde taşıyarak ofisinize renk katabilirsiniz.

Ege ve Akdeniz çiçekleri Monist elbiselerde

Doğanın tüm renklerine özgün çizgilerle hayat veren Monist, çiçek desenli modelleriyle dikkat çekiyor. Oval yaka formu ve elbisenin bütününü bozmayan bel kuşağı ile Monist elbiseler, kadınların belini daha ince gösteriyor. Monist, rahat elbiseleri ile kadınların güzelliğin farklı bir boyutunu keşfetmelerini sağlıyor.

34’ten 48’e farklı beden seçeneklerine sahip Monist ürünlerine, Metrocity AVM’deki Monist mağazasından ya da online sipariş verebileceğiniz www.monist.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et