Tüm Saç Renkleri

Mokasen Tarzı Örgü Patik Yapımı

Sizlere çok hoş bir örgü ayakkabı’nın (Patik şeklinde kullanabilirsiniz) yapılışını anlatmak istiyorum. Mokasen tarzında olan bu patik için tabanlık alıyoruz tercihen yün olmalı. Etrafında delikler açıldıktan sonra;

1. aşamada gördüğünüz gibi bir hasır ip ile birlikte deliklerden gerçirdiğimiz ipi etrafını saracak şekilde geçiriyoruz.

2. Aşamada aynı yöntemi bu sefer patik örer gibi uzatıyoruz.

3. Aşamada daha önceden yaptığımız baş kısmını patiğin uç kısmı ile birleştiriyoruz ve harika bir örgü mokasen ayakkabı tarzında bir patiğimiz oluyor. Kolay gelsin;

 

Source:
mokasen_patik_orgu

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et