implant
Tüm Saç Renkleri

Miranda Kerr saç renkleri

Hiç kuşkusuz Victoria’s Secret mankenleri arasında saç rengini en çok değiştiren manken ünvanı Miranda Kerr’de olmalı. Sarıdan, siyaha, bal köpüğünden, kül rengine nerdeyse tüm saç renklerini deneyen bu modele şahsi kanaatim hemen hemen tüm renkler gitmiş! Miranda Kerr saç renkleri albümümüze göz atarak beğendiğiniz saç rengi bilgisi için bize yazabilirsiniz. 🙂

bob-miranda-kerr-28 hbz-Hair-Battle-dark-Miranda-Kerr-de img-thing (1) img-thing

mirac
miranda_kerr_red_lips_red_drea
miranda-kerr-baby Victoria's Secret Miranda Kerr Launches Heavenly Kiss Fragrance miranda-kerr-hair-color Miranda-kerr-model-hairstyle-pic-photos-pictures-images (1) Miranda-kerr-model-hairstyle-pic-photos-pictures-images (3) Miranda-kerr-model-hairstyle-pic-photos-pictures-images (4)
Miranda-kerr-model-hairstyle-pic-photos-pictures-images (5) Miranda-kerr-model-hairstyle-pic-photos-pictures-images (6) Miranda-kerr-model-hairstyle-pic-photos-pictures-images (8) Miranda-kerr-model-hairstyle-pic-photos-pictures-images (9) Miranda-kerr-model-hairstyle-pic-photos-pictures-images (10) Miranda-Kerr-picture4 5-hbz-brunettes-Miranda-Kerr-1211-lgn 06-Amanda-Kerr-hair-colour-111011-med

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

1 Yorum

Scorpio  -  28 Nisan 2013 / 22:43

14. Fotodaki saç rengini öğreneblirmiyim?

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et