Tüm Saç Renkleri

Mini Etek Stilleri

Portakiz bir stilistin derlediği mini etek stillerini sizlerle paylaşmak istedim ki siz de kendi stilinizi, sokak kombinlerinizi seçerken hangisinin size daha çok yakışacağını hangi renklerin birbiri ile uyumlu olup tercih edildiği ve hangi stillerin nelerle birlikte kullanıdığını biraz daha iyi bilelim. Tercihlerimizi ve stilimizi geliştirelim 🙂 Mini şortlarda , Denim, kadife, suet deri, kumaşlar kullanıldığını siyah, beyaz, jeans (denim kot mavisi) ve farklı renklerin tercih edildiği farklı konseptler ve kombinler derlenmiş.

mini-etek-stil

5 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et