implant
Tüm Saç Renkleri

Migros Sanal Market-Şok Ve Bim Aktüel Ürün Kataloglarına Nereden Ulaşılır?

Artık Market alışverişlerinde yeni bir dönemdeyiz.  Son yıllarda Şok – A101 – Bim gibi mağazaların her semtte ve mahallede yeni şubeler açması ile birlikte mahalle bakkalı ve marketi yerine kurumsal ve çok şubeli Market zincirlerinin neredeyse rekabet edilemeyecek düzeydeki düşük fiyatları halkın bu marketlerden alış veriş yapmasında çok büyük bir etken oldu.

Bundan yaklaşık 4-5 sene önce insanlar çok büyük alışveriş marketlerinden ( Kipa, Migros, Carrefoursa, Metro) aylık büyük miktarlarda alışveriş yaparak daha uygun fiyata alışveriş yapmayı tercih ediyorlardı. Ancak Önce Şok sonrasında Bim ve A101  mağazalarının piyasadaki market ürünlerini çok daha ucuza halka parakende olarak satmaları ( Toptan fiyatına ) ve ayrıca özellikle orta ve alt gelir gurubunda bulunan mahalle ve semtlerde üst üste şube açmaları bu mağazalardan alışveriş yapmayı çok daha cazip hale getirdi. Artık aylık toplu alışverişler yerine hemen evinizin yanında bulunan bu marketlerden haftalık alışverişinizi çok daha uygun fiyata yapabilmektesiniz.

Migros Sanal Market Avantajları

Sanal market uygulamasının kurumsal olarak yapıldığı ilk marka olan migros sanal marketin en büyük avantajı uygulama ve web sitesinden alış veriş yaptıktan sonra yapılan alışverişi kapınıza kadar getirmesi. Özellikle market alışverişi yapamayan kitle için son derece yararlı olan sistem çoğu bölgede taşıma hizmeti olarak 4.90 tl gibi bir ücret almakta.  Ancak seçtiğini ürünlerin olup olmadığının ve seçtiğiniz ürünün aynısının gelip gelmediğinin kontrol edilmesinde yarar var. Migros Sanal Market online olarak katalogları incelemek isterseniz ilgili bağlantıya tıklayabilirsiniz.

implant

Hakmar Marketleri

Hakmar marketlerinin de ürün yelpazesinin geniş olduğunu ve uygun fiyata ürünler sattığını belirtelim. yerli sermaye ile kurulan market zincirinde özellikle meyve sebze reyonunun oldukça yeterli olduğunu belirtmekte yarar var. ürünlerinin oldukça uygun fiyatlı olmasının nedeni sanırım dernek altında satış yapmaları. Özellikle İstanbul ve İzmir’de şubeleri bulunmakta. Hakmar aktüel ürünlerini yine ilgili bağlantıdan bulmak mümkün.

Bunun dışında hepimizin yakından tanıdığı, bim, Şok ve A101 alışveriş marketleri de birbirine hemen hemen yakın fiyatlara oldukça uygun ve ürün çeşitliliği bol ürün satmaktadırlar. Bim aktüel ürünlerini ilgili bağlantıdan almanız mümkündür.

 

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et