Tüm Saç Renkleri

Mezuniye Balosu İçin Elbiseler

2015-2016 sezonu koleksiyonlarından Özellikle lise- ilköğretim (ortaokul) ve Üniversite mezunları için farklı tarz ve stillerde son derece zarif balo elbiseleri. Çok parıltılı, ışıltılı elbiseler artık demode. Hem çok göze batıyor hem de görmemişler gibi tüm gözleri üzerinize çekmek çoğu zaman itici bir görüntü sağlıyor. Daha sade ama daha detayları olan ince elbiseler çok daha hoş görünüyor. Sizi daha asil gösteriyor. Bu elbiselerin tamamını luulla.com sitesinden yapabilirsiniz.balo-mezun-1 balo-mezun-2 balo-mezun-3 balo-mezun-4

balo-mezun-5 balo-mezun-6
balo-mezun-7 balo-mezun-8 balo-mezun-9 balo-mezun-10 balo-mezun-11 balo-mezun-12
balo-mezun-13 balo-mezun-14 balo-mezun-15 balo-mezun-16 balo-mezun-17 balo-mezun-18 balo-mezun-19

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et