Tüm Saç Renkleri

Metalik Ceket ve Mantolar

Özellikle 2014 ilkbahar aylarının trend parçalarından biri olan metalik ceket ve mantolar milenyum dönemine ait esintileri bizlere hatırlatıyor. Çoğu kişi metalik kumaşı pek tercih etmese de moda trendlerini takip etmeyi seviyorsanız bu parçalardan birini gardrobunuzda bulundurmalısınız. Ancak kilo problemi olan hanımların bu ceket ve mantolardan uzak durmasını öneririm zira kumaşın kendisi parlak ve yansımalı olduğu için daha çok zayıf kişiler için uygundur. Metalik ceket ve mantoları aynı zamanda şık gece gezmelerinde, sade bir elbisenin üzerine de giyerek kombinleyebilirsiniz.

4 4c741e8cae021a860e728d66575d40ce 2183-le-21eme-adam-katz-sinding-chrome-copenhagen-fashion-week-denmark-spring-summer-2103-new-york-city-street-style-blog_aks7105 alexa_chung

erdemprefall2014 f9bb482a61c3f321a7b99b634ee01c4b
ladygagainemiliopucciss14 metalik-ceket-ve-mantolar 1 metalik-ceket-ve-mantolar 3 metalik-ceket-ve-mantolar 8 metalik-ceket-ve-mantolar 9 metalik-ceket-ve-mantolar 10
songofstyle stockholmstreetstyle stockholmstreetstyle2 stockholmstreetstyle3 stockholmstreetstyle4

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et