Tüm Saç Renkleri

Metal Bileklikler ve Kombinleri

  Bir tarz yaratmakta iddialıysanız metal bileklikler kurtarıcınız olabilir. Biz kadınlar olarak kendimize bakmayı, süslenmeyi, takmayı ve takıştırmayı çok severiz. Bu bir gerçek. Her takının nerede takılacağı da önemli olmakta elbette.  Spor tarzda giyiniyorsanız spor takılar, daha abiye bir kıyafet tercih ettiyseniz yine abiye bir bileklik takabilirsiniz. Bu kombin açısından en doğrusu olacaktır.

metal bileklikler ve kombinleri 1

Gelelim metal bilekliklere. Daha çok spor olarak üretilmekle birlikte kimisi şık olan kıyafetlere de uyum sağlayabilmektedir. Rose, gold ve metal rengi bulunan bu bileklikleri kot ceketle kombinlediğiniz bir kıyafetin yanında takabilirsiniz. Vintage modasının geri gelmesi ile birlikte metal bileklik takmanız sizin de modaya ayak uydurabilmenizi sağlayacaktır. Kombinlerinizle şık bir görünüm elde edeceğinize eminiz. Şimdiden hissediyoruz gözler üzerinizde!

Diğer tüm takılara #aksesuar kategorimizden ulaşabilirsiniz.

cuff bileklik

Metal Bileklikler Nasıl Kombinlenir?

Metal aksesuarlar son yıllarda kıyafetlerimizin her parçasında oldukça popüler. Özellikle aksesuarlarımız da gümüş veya altın sarısı metaller çok sık kullanılıyor. Kalın metal bileklikler de onlardan biri. Özellikle gecelerde bu bileklikleri kesinlikle size önerebilirim.Sade ve abartısız elbise modelleri ile kombinlendiğinde son derece hoş görünüyor.

double cuff 1
metal bileklikler
Cuff ayağa metal bileklik kombini
double cuff 2
double cuff 3
double cuff 4
double cuff 5
double cuff 7
double cuff 8
ileklik
miranda kerr + cuff bileklik

Metal Bileklik Modelleri

metal bileklikler ve kombinleri 2
metal bileklikler ve kombinleri 3
metal bileklikler ve kombinleri 4
metal bileklikler ve kombinleri 5
metal bileklikler ve kombinleri 6
metal bileklikler ve kombinleri 7
metal bileklikler ve kombinleri 8

11 ay Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Merhaba ben moda editörü Naz. Özellikle Style ve Saç Rengi değiştirme konularında bilgilerimi ve deneyimlerimi aktarıyorum. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız;

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et