Tüm Saç Renkleri

Metabolic Balance Kullanıcı Yorumları

5Kişiye özel beslenme planı hazırlayan ve çeşiti aşaları ile sağlıklı kilo nasıl verilir sorusuna net cevap ver bu uygulama uzmanlar ve diyetisyenler gözetiminde gerekli miktarda besin almanızı ve metobolizmanızı hızlandırmayı amaçlamakta.
Günde 3 öğün beslenme planı ile kısa sürede yağlarınız eritecek olan ve aşama aşama süren bu program kullanıcılar ve uzmanlar tarafından tam puan almakta beraber en kısa zamanda da etkisini görmeye başlarsınız.
Sertifikalı ve belgeli Uluslarası bir program olan Metabolic Balance kilolarından bıkıp da nasıl zayıflarım diyen baynalar için en uygun ve sağlıklı zayıflama yöntemlerini sunmakta.

Metabolic Balance ne işe yarar?

Şahane bir diyet programı ile hem sağlığınızı hem bedeninizi hem de ruhunuzu dinç tutan metabolizmanızı hızlandıran beslenme programı.
Gerekli görüşmeler sonucu size de kilonuza ve yaşınıza uygun bir beslenme programı hazırlamakla en kısa sürede zayıflatabilirler.

Metabolic Balance Aşamaları nelerdir?

1: Hazırlık dönemi olup 2 gün sürmekte.
2: Sıkı dönem aşamasıdır en az 14 gün sürmekte.
3: Rahat bir dönem olup ; Beslenmeye ek gıdalar takviye edilir.
4: Ve en son verdiğiniz kiloyu koruma dönemidir.

Metabolic Balance kullanıların yaptığı yorumlar:

Kadınlar Klübü yorumları: Tıkla

Basında Yorumlar: Milliyet Sanayici eriyor!

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et