Tüm Saç Renkleri

Meryem Uzerli elbiseleri

Aşağıdaki elbise 15 Mayıs 2019 Cannes film festivali’nin açılış gecesinde giydiği ve büyük yankı uyandıran giymesi de son derece cesaret isteyen ve bence kendisine çok yakışmış bir elbisedir. Saçlarını bu kez orta kahve renklerinde seçtiğini çok duru bir makyaj ile omuz dekolteli ve transparan işlemeli bir elbise ile kırmızı halı’da yer aldığını görüyoruz. Meryem’in 2019 Saç renklerini buradan inceleyebilirsiniz.

meryem uzerli elbiseleri 1

Abiye Elbiseleri Ve Stili

Meryem uzerli Son yıllarda yaşı ilerledikçe daha zayıf, duru bir güzelliğe kavuşutuğunu görmekteyiz. Meryem’in tarzında abiye elbise seçimlerinde daha çok balık etek elbiseler seçtiğini görmekteyiz bunda vücut hatlarına güvenmesi sanıyorum önemli bir etken. .

11952277

Kıyafetleri üzerinde çok güzel taşıyor olmasına rağmen çoğu zaman yanlış elbise seçimleri yaptığını da görmek mümkün. Fakat böyle bir durumda bile, bir kadını ön plana çıkaran şeyin, kıyafetinden ziyade kadının gülüşü, güzelliği ve doğal bir duruş sergilediğini görmek mümkün.

f3blp
g1.milliyet.com.tr-.-detail-.-2012-.-11-.-01-.-hurrem-in-oteki-yuzu-meryem-uzerli-hurrem-sultan-muhtesem-yuzyil-1331619.jpg
hkk96ow0wzcfzwfo
meryem uzerli
meryem-uzerli-abiye
meryem-uzerli-elbise
meryem-uzerli-elbisesi
meryem-uzerli-hürrem
meryem-uzerli-tempo

Meryem Uzerli’nin kırmızı kalı elbiselerine bir kaç örnek;

tubabenian
untitled
11_3462158004fe16f0214dcf
319020_10151348604253968_1528289852_n

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

1 Yorum

wwwwwooooooooooowwwwwww

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et