Tüm Saç Renkleri

Merve Sanay Saç Rengi ve Modelleri

Merve Sanay Pilatin saç rengini Türkiye’de en başarılı uygulayan ünlü kadınlardan bir tanesi. Saçlarında mikro kaynak olduğu için gür ve güzel görünüyor zaten instagram’da kuaförlerin elinden çıkmış en çok beğeni alan saçlarda da bu saç kaynaklarının hepsi var. Yoksa bu kadar iddialı, gür, ve güçlü gözükmezler.

Aşağıda gördüğünüz bu saç rengi Platin Küllü Kristal saç rengidir. İlgili konuda bu saç renginin evde nasıl elde edilebileceğini ayrıntılı şekilde öğrenebilirsiniz.

merve sanay saç rengi ve modelleri 1
merve sanay saç rengi ve modelleri 2

Merve Sanay’ın Kuaförü Etiler’de işletmesi bulunan
@MeTe ŞimşeK Coiffeur ‘dür. Mete Şimşeğin İstanbul’da oldukça ünlü ve başarılılı bir kuaför olduğunu da belirtelim.

merve sanay saç rengi ve modelleri 3

Merve Sanay özellikle yaşadığı kaçak aşklar, evli futbolcular ile birlikte kaçamakları ile gündeme gelmektedir. Sosyatik güzel olarak Lanse edilen Merve Sanay aslen Sosyal Medya’da verdiği müstehcen , açık, iç çamaşırlı pozları ile tanınmaya başlamış ve Damla Ekmekçioğlu ile birlikte Club ve eğlence yerlerinde DJ’lik ve dans gösterileri yapmaktadır.

merve sanay saç rengi ve modelleri 4

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et