Tüm Saç Renkleri

Merve Boluğur Saç Rengi ve Modelleri

Merve boluğur yüzünün asimetrisi , simsiyah saçları ve kaşları beyaz cildi ile öne çıkan bir ünlü. Vamp tarzda abartılı makyaj yapmayı seviyor. Gözler kırmızı, kirpikler, aydınlatıcı vs. Gözleri yeşil ve kahve tonlarına gidip gelen ela rengi ile son derece güzel. Kendi saç renginden başka farklı bir saç rengi ile de karşılaşmadığımızı da belirtelim. kuaförü ise Erhan Delen :

Saç Rengi

Saç rengi olarak bu saç rengi 2.0 buzlu siyah yada en derin ve en koyu saç rengi boyası olan 1.0 ile elde edilebilmektedir. Kendi doğal saç renginin de bu tonlarda olduğunu söyleyebiliriz.

merve boluğur saç rengi ve modelleri 1
merve-bolugur-2

Saç Modelleri

Beyaz tenli olan Merveboluğur sanıyorum ki siyah saç rengi ile Türkan Şoray’dan sonra en çok beğenilen ve takip edilen kadın oyuncıların başında gelmektedir. Orta uzunluktaki saç kesimlerini genellikle dağınık ve düz şekilde kullanan Merve gözlerine yaptığı buğulu göz makyajı ile de oldukça beğeni toplamıştır.

merve-bolugur-3

Merve’nin sanıyorum ki en güzel saç modeli yanlardan diğer tarafına attığı saç modeli.

merve boluğur saç rengi ve modelleri 2

Saç şekillendiriciler ile üstte toplanmış ve vamp bir kadın imajını sergileyen saç modeli ‘de oldukça başarılı.

merve boluğur saç rengi ve modelleri 3
merve boluğur saç rengi ve modelleri 4
merve boluğur saç rengi ve modelleri 5
merve boluğur saç rengi ve modelleri 6
merve boluğur saç rengi ve modelleri 7
merve boluğur saç rengi ve modelleri 8

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

1 Yorum

[…] Merve Boluğur – Kaynak: @mervebolugur […]

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et