Tüm Saç Renkleri

Mercedes Benz Rusya Moda Haftası İlginç Defileler ile Başladı

Rusyan’nın moda anlayışını dünyaya taşıyan ve 16 Ekim’de Moskova’da Mercedes Benz Sponsponsorluğunda başlayan defileye 114 Rus ve farklı konseptleri ile yabancı tasarımcılar , koleksiyonlarını büyükşehir moda eleştirmenleri ve yıldızları sunmaya başladı.

Manege Sergi Salonu’nda yer alan defilelerde moda tasarımcıları 2020 ilkbahar-yaz koleksiyonlarını sunacaklar, lüks gelinliklerinde yer alacağı moda haftasında en son çocuk modasına da değinecekleri bir program hazırladılar.

mercedes benz rusya moda haftası i̇lginç defileler ile başladı 1

Etkinliğe bu yıl 114 tasarımcı katılıyor. 14 ülkeden Rus kuryelere ek olarak Moda Haftası’nda çalışmalarını sunuyor.

Rusya’yıi Miss World yarışmasında temsil edecek olan Alina Sanko, Julia Dalakyan gösterisinde yer alacak. Geleneksel olarak katılan mankenler ise Alexander Arutyunov, Sergey Sysoev ve Elena Suprun.

mercedes benz rusya moda haftası i̇lginç defileler ile başladı 2

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et