Tüm Saç Renkleri

Meltem Miraloğlu’nun Son Hali ve bir Dram

Canlandırdığı Hayat devam ediyor dizinde küçük yaşta kendisinden 40 yaş büyük birisi ile evlendirilen küçük bir kızı canlandıran Meltem Miraloğlu sanki diziyi gerçeğe çevirmek istermiş gibi Amerika’da bu sefer kendisinden 50 yaş büyük 80 yaşında Amerikalı bir adam ile evleniyor.

Psikolojik durumunun çok da sağlıklı olmadığı yakınları tarafından dile getirilen ve sürekli ağladığı dile getirilen Meltem Hanım’ın bundan yaklaşık bir ay önce ailesi ile ilgili problemleri yine magazin gündeminin konusu olmuştu.

Bir daha Türkiye’ye gelmek istemediğini belirten Meltem Hanım şimdi magazin haberlerine yansıyan son dakika haberlerine göre boşanma kararı almış durumda. Amerika’da çok mutsuz ve kendini yalnız hissetiğini belirten Meltem Miraloğlu aldığı bu kararı ne zaman uygulayacak zaman gösterecek.

meltem miraloğlu'nun son hali ve bir dram 1

Baygın ve hüzünlü bakışlarını sadece dizilerde değil gerçek hayatta da sergileyen Meltem Hanım’ın belki de en karakteristik özelliği fazlasıyla büyük olan dudakları.

meltem miraloğlu'nun son hali ve bir dram 2

Saçlarındaki Beyazlıklar

Doğal saç rengi siyah olan Meltem’in genç yaşına rağmen ki kendisi 1987’li yani 32 yaşında. Saçlarındaki beyazların stres ve sıkıntıdan dolayı arttığını paylaştığı videolardan bile görmek.

Ailesi ile olan Sorunları

Meltem hanım sık sık ailesi ile olan uyumsuzluklarını ve çatışmalarını arkadaşlarına belirttiği söylenmekte öyle ki sırf bu sorunlar nedeni ile Amerika’ya yerleştiği ve evlilik kararını da bu nedenle aldığı da söylenenler arasında.

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et