Tüm Saç Renkleri

Melike Güner Saç Rengi ve Modelleri

1979 Doğumlu Dizi oyuncusu Melike Güner Ekmek teknesi dizisi ile tanınmaya başlamıştır. Kahverengi doğal saçları ile Türk kadın tipini tamamen yansıtan fiziksel özellikleri var. Ve oldukça doğal olan Melike Güner uzun kahverengi ışıltılı saçlarını kestirip oldukça kısa bir saç kesimini uzun süre kullanmıştır ancak bu saç kesiminin kendisine yakışmadığını da belirtmek isterim.melike-güner-2 melike-güner-3 melike-güner-4 melike-güner-22

5 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et