Tüm Saç Renkleri

Maybelline the Colossal Volum Express Rimel

Sevgili hanımlar, eminim hepinizin benim gibi maskaraya karşı bir zaafı var. Uzun arayışlar sonucu istediğim maskaraya sonunda ben de ulaştım ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istedim.

Normalde standart uzunlukta ve gürlükte bir kirpik yapım var. Dolayısıyla benim için bir maskarada olması gereken en temel özelliklerden biri kirpikleri gür ve uzun göstermesi ve aynı zamanda da suya dayanıklı olması. Pahalı ucuz çeşitli markaların maskaralarını zaman içinde denemiş olmama rağmen hiçbir zaman performanslarından memnun kalmamıştım. Ta ki Maybelline the Colossal Volum Express Maskara ile tanışana kadar.

Maybelline özellikle rimel konusunda kesinlikle harikalar yaratan bir marka. Farklı renklerde gördüğümüz hafif tombul şeklindeki rimeller farklı kirpik özelliklerine hitap ediyor. Ben klasik rimel fırçalarını seven biriyim. Son teknoloji ile üretilmiş yeni rimel fırçalarından uzak duruyorum çünkü bu fırçalar kirpikleri tek tek ayırarak uzatıyor ancak ben takma kirpik etkisi yaratan gür kirpiklere sahip olmak istiyorum. O yüzden klasik rimel fırçası benim bu ihtiyacımı gideriyor.

Maybelline’in bu rimeli aynı zamanda da suya dayanıklı. Makyaj temizleme malzemeleri bile zor çıkarıyor. 🙂 Eğer siz de kirpiklerinizi uzun ve gür göstermek istiyorsanız, takma kirpik etkisine sahip olmak istiyorsanız bu rimeli mutlaka denemelisiniz. Fiyatı da çok ucuz, sadece 14.80 TL.

Peki sizler hangi rimeli kullanıyorsunuz? Bu başlığın altına yorumlarınızı bekliyorum. 🙂

 

imag0984

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et