Tüm Saç Renkleri

Maybelline One By One Maskara

Kullandığım maskaraların pek çoğunun Maybelline markasına ait oluğunu söylemeliyim. Maybelline One By One Maskara ‘da sıklıkla kullandığım maskaralardan. Fiyat / Kalite olarak çok başarılı olduğumu söyleyebilirim. Bu yazıda ilgili ürün hakkında kullanıcı yorumumu paylaşmak istiyorum.

One By One Maskara silikon bir fırçaya sahip. Maskaranın en önemli başarısının en küçük kirpikleri tutup uzatması olduğunu söyleyebilirim.

Fiyatı 35 tl Google Alışveriş sayfasından satın alabilirsiniz.

maybelline one by one maskara
Maybelline One By One Maskara

Maybelline One By One Maskara Makyaj Uygulaması

İlk kullanmaya başladığınızda cıvık bir yapısı olabilir, mükemmel formuna bir hafta içerisinde kavuşacaktır. Kirpikleri dipten uca doğru zigzag hareketlerle tarayın. Daha hacimli kirpikler için iki kat uygulayabilirsiniz.

maybelline maskara
Maybelline Maskara

Maybelline One By One Maskara Ürün hakkında görüşüm

Eğer düz kirpikleriniz varsa bu fırça sayesinde daha kıvrık hale geliyor. Aralardaki minik kirpikleri fırçaya kolayca alıp diğer kirpikleriniz kadar uzatıyor.

maybelline maskara
Maybelline Maskara

#Makyaj ürünleri kısmından diğer kullandığım maskaraları , rimel ve göz makyajı için ilgili ürünlere göz atabilirsiniz.

1 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Güzelliğe ve modaya kendini adamış bir öğretmen. Doğasever, pati dostu, kedilere aşık tam bir makyajkolik :) Moda, makyaj, saç boyama, kadına dair her konuda paylaşımlarımla sizlerle olacağım :)

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et