Tüm Saç Renkleri

Mavi Krepe Balyajlı Saç Rengi

Daha önce Mavi renkli Balyajllı saç Modelleri‘ni sizlere sunmuştuk Balyajlı saçlarda daha çok saçın tamamına bir renk geçişi Ombre yapılırken krepe tarağı saçlarda sadece uçlara yapılan renk geçişleri çalışmasıdır. Mavi renk krepe balyaj atıldığında saçlarınızın kendi  rengine göre nasıl bir görüntü alacağını bu konuda sizlere sunuyoruz. Son derece iddaalı ve farklı olan mavi tonlarını uygulamak da kolay değil değildir. Evde boyama deneyimleriniz yok ise kuaförde denemenizi öneririm.mavi-balyaj-1 mavi-balyaj-2 mavi-balyaj-4 mavi-balyaj-5

mavi-balyaj-8 mavi-balyaj-11
mavi-balyaj-12 mavi-balyaj-13 mavi-balyaj-14 mavi-balyaj-18 mavi-balyaj-19 mavi-balyaj-20
mavi-balyaj-21 mavi-balyaj-23 mavi-balyaj-24 mavi-balyaj-27

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et