Tüm Saç Renkleri

Mavi Balyajlı Saçlar

Mavi renk saç modelleri diğer renkler ile oldukça zor uyum sağlayan bir renk. En iddalı ve aykırı saç rengi olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz. Gerçek mavi rengi elde edebilmek için saçların farklı renklere kaçmasını önlemek için tam olarak açılması (üzerindeki boyanın akıtılması) gerekmektedir. Sizin saçlarınız hangi renk ve nasıl bir mavi balyaj ya da ombre düşünüyorsunuz? fikir alabileceğiniz saç renginize yakışıp yakışmayacağını görebileceğiniz örnekleri bu konuda birleştirdik. Mavi krepeli saçlarıda burada görebilirsiniz.mavi-balyaj-3 mavi-balyaj-6 mavi-balyaj-7 mavi-balyaj-9

mavi-balyaj-10 mavi-balyaj-15
mavi-balyaj-16 mavi-balyaj-17 mavi-balyaj-22 mavi-balyaj-25 mavi-balyaj-26

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et