Tüm Saç Renkleri

Marni Markasının – Marni Parfüm

Marni Markasının kendi adını taşıyan ve satış fiyatı 300 tl olan Parfümü klasik çizgiler taşıyan ancak diğer pek çok parfümün aksine şeker içeriği bulunmayan son derece zarif ve etkili bir koku. Eğer sizde kullanıyorsanız kullanıcı yorumlarını yorum olarak bizlere yazabilirsiniz.

marni-parfum
parfüm 120 ml -300 tl

Marni markasının piyasaya 2013 yılında sunduğu ve kendi markasının ismini alan peyaz ve pudra rengi puantiyeler ile kaplı şişe tasarımı ile dikkat çeken parfümü.

Parfüm açıklaması:

Marni bireysel ve sofistikedir; duygusal ve yaratıcı, hiçbir zaman bunaltıcı değil. Kullanan kişiyi öne çıkartır. Klasik kadınsılığın klasik temsilinden kaçınır: tatlı, şekerli veya hatta çiçeksi. Marni, kadınsılığın standart tasvirlerinden farklıdır, ve koku da buna uyacak şekilde sınırların dışındadır. Neredeyse erkeksi bir koku olarak açılır ve zıtlıkların ilgi çekici gücüne inanarak değişir.
Üst notalarda Marni baharat notalarının etkileri sıcak ve soğuk arasında değişir, geriye havalı ve enerjik bir koku bırakır. Tarçın kabuğu ve kakule sıcak ve soğuk baharat notaları çiftidir, büyük harflerle belirtilmiş baskı gibi çift tonlu bir takımdır. Canlı bergamot vurguları ile siyah biber, pembe biber ve zencefil zıtlık ve güç katar. Koku, dışa dönük kendine güven ile zor bulunan kadınsılığın oyuncu bir çekişmesidir. Marni Gül vurgusu ile gül yapraklarının parfümün odunsu-baharatlı yapısını parlak bir aksesuar gibi öne çıkardığı hissi yaratılır: duyuları açarak, bir parça canlılık ve beklenmedik detaylar katar. Marni Odunsu vurgularını oluşturan paçuli, vetiver ve sedir ağacı parfümün imzası baharatlar ve gül ile karışarak benzersiz bir parfüm yaratır. En sonunda eklenen tütsü ise beklenmedik bir derinlik, doku ve kesinlikle Marni olduğunu kanıtlayacak şekilde farklı bir merak katar.

Satın alabileceğiniz link

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et