Tüm Saç Renkleri

Maritsa: Meriç Küçük

Bugün sizlere  dünya çapında takipçileri bulunan son derece başarılı moda sitesi maritsa ile tanıdığımız Meriç Küçük’ün kombinlerini tanıtmak istiyoruz. Kendisi Boğaziçi Üniversi Psikoloji Mezunu, Son derece başarılı kombinler paylaşmakta ve her giydiği kıyafetin markasını da ayrı ayrı not düşmekte ayrıca her kombin de ne hissettiğini ve nasıl renk seçimleri yaptığını türkçe ve ingilizce uzun uzadıya açıklamakta. Yabancı moda tutkunlarında sıklıkla gördüğümüz bu konsepti açıkçası Türk Moda blogger’lerinde çok sık rastlamıyoruz bu konuda son derece başarılı olan Meriç hanımı şiddetle takip etmenizi öneririz.

Moda sitesi: http://maritsa.co

Facebook

lookbook

 

maritsa_15maritsa_14maritsa_13maritsa_12

maritsa_11maritsa_10
maritsa_9maritsa_8maritsa_7maritsa_6maritsa_5maritsa_4
maritsa_3maritsa_2maritsa_1

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et