implant
Tüm Saç Renkleri

Mango 2016 Bluz Modelleri

Mango’da en azından gömlek kadar fazla ürün çeşidini bluzlar için bulamazsınız. 2016 Bluz modellerini sizler için hazırladım. Sonbahar kış koleksiyonundan olan bu ürünleri sıcak bahar aylarında da kullanabilirsiniz. Fiyatları 70 ile 120 tl arasında değişiyor. Mango Mağazalarında bulabileceğiniz gibi resmi sitesinden de satın alabilirsiniz. Mangonun diğer ürünleri için ise Mango mango-bluz-1 mango-bluz-2 mango-bluz-3 mango-bluz-4

mango-gomlek-19 mango-gomlek-16
mango-gomlek-4

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et