implant
Tüm Saç Renkleri

Mango 2015 Kış Kataloğu/ Koleksiyonu

Mango‘nun 2015  Koleksiyonu  Farklı tasarımcıların farklı tarzlarda yarattığı koleksiyonlardan oluşuyor. 2015’derken 2014/2015 sonbahar kış koleksiyonu olduğunu belirtelim. Bu koleksiyonda klasik ispanyol tarzın maskülen çizgilerini ggörmekle birlikte farklı çizgileri özelikle Daria Werbowy ‘in feminem dokunuşlarla yarattığı çizgide görebiliyoruz. bana sorarsanız son derece başarılı ve farklı çizgileri bu sene de mango kış koleksiyonunda görmek mümkün. Ancak bu modellerin pek azının Türkiye mağazalarında olacağını belirtelim.  Kış koleksiyonu resmi sitesinden takip edebilirsiniz.

mango-kis-1 mango-kis-2 mango-kis-3 mango-kis-4

mango-kis-5 mango-kis-6
mango-kis-7 mango-kis-8 mango-kis-9 mango-kis-10 mango-kis-11 mango-kis-12
mango-kis-13 mango-kis-14 mango-kis-15 mango-kis-16

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et