implant
Tüm Saç Renkleri

Makyajın Değiştirdiği İnsanlar

Profesyonel makyaj gerçekten büyük tecrübe, bilgi birikimi ve biraz da yetenek istiyor. Bu alanda çalışmalarını sergileyen Profesyone makyaj ustası Ravil Agmalov ne kadar başarılı olduğunu ve bir kadını makyajla ne kadar güzel gösterebileceğimizin en büyük kanıtlarını bu konuda veriyor.

İşin sırrı aslında parlaklık ve gölge vererek makyajda renk kontrast‘ını sağlamak. Bu konuda detaylı bilgiyi ilgili konumuzda bulabilirsiniz.ravil-agmalov-01 ravil-agmalov-02 ravil-agmalov-03 ravil-agmalov-04

ravil-agmalov-05 ravil-agmalov-06
ravil-agmalov-07 ravil-agmalov-08 ravil-agmalov-09 ravil-agmalov-10 ravil-agmalov-11 ravil-agmalov-12
ravil-agmalov-13 ravil-agmalov-14 ravil-agmalov-15 ravil-agmalov-16 ravil-agmalov-17 ravil-agmalov-18 ravil-agmalov-19 ravil-agmalov-20 ravil-agmalov-21 ravil-agmalov-22 ravil-agmalov-23 ravil-agmalov-24 ravil-agmalov-25 ravil-agmalov-26

implant

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz iletisim@bakimlikadin.net  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et