Tüm Saç Renkleri

Makyajın Değiştirdiği İnsanlar

Profesyonel makyaj gerçekten büyük tecrübe, bilgi birikimi ve biraz da yetenek istiyor. Bu alanda çalışmalarını sergileyen Profesyone makyaj ustası Ravil Agmalov ne kadar başarılı olduğunu ve bir kadını makyajla ne kadar güzel gösterebileceğimizin en büyük kanıtlarını bu konuda veriyor.

İşin sırrı aslında parlaklık ve gölge vererek makyajda renk kontrast‘ını sağlamak. Bu konuda detaylı bilgiyi ilgili konumuzda bulabilirsiniz.ravil-agmalov-01 ravil-agmalov-02 ravil-agmalov-03 ravil-agmalov-04

ravil-agmalov-05 ravil-agmalov-06
ravil-agmalov-07 ravil-agmalov-08 ravil-agmalov-09 ravil-agmalov-10 ravil-agmalov-11 ravil-agmalov-12
ravil-agmalov-13 ravil-agmalov-14 ravil-agmalov-15 ravil-agmalov-16 ravil-agmalov-17 ravil-agmalov-18 ravil-agmalov-19 ravil-agmalov-20 ravil-agmalov-21 ravil-agmalov-22 ravil-agmalov-23 ravil-agmalov-24 ravil-agmalov-25 ravil-agmalov-26

6 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et