Tüm Saç Renkleri

Makyajı – Bakımsızlığı ve Rüküşlüğü ile Yıldız Tilbe

Yıldız Tilbe gerçekten ilginç bir kadın. Sürekli televizyon ekranlarına çıkan, Magazin fotoğraflarında olabildiğince bakımsız, çökük gözler, sürekli hatalı yapılan makyaj çoğu zaman rüküşlükte sınır tanımayan absürd kıyafetler, yeşil mi – sarı mı kahverengi mi olduğu belli olmayan saç renkleri, zayıf, güçsüz saçlar, son derece zayıf bir yüz ve kalın kaşlar.

İnanılmaz bir yeteneğe sahip olan ve yaratıcı kişiliğine son derece saygı duyduğum Yıldız Tilbe’nin bu kendisine özgü rahatlığı, umursamazlığı aslında çok taktirle karşılanabilecek bir durum. Öyle ki toplumdaki bu ilgi, güzellik ve şıklık algısına adeta kendisi bir eleştiri.

Ancak sitemiz güzellik , saçlar , stil konuları içerdiğinden oluştuğu için Yıldız Tilbe ile ilgili de bir şeyler yazmak gerektiğini düşündük.

Saç rengi

Ten rengi beyaz cilt alt tonu sıcak olan Yıdız Tilbe’ye kesinlikle sıcak saç rengi tonları yakışmıyor. Zaman zaman bu saç renkleri ile karşılaştığımızda yüzünün soluk ve kendisinin de oldukça yaşlı göründüğünü söyleyebiliriz.

Bu nedenle kendisi daha koyu tonlar’da ve belki de küllü tonlarda saç renklerini deneyerek güzel örneğin Platin küllü kristal gibi daha farklı ve güzel sonuçlar elde edebilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et