Tüm Saç Renkleri

Makyaj’da Gölgelendirme Işıklandırma Nasıl Yapılır

Yüz makyajında en önemli husus kuşkusuz ışıklandırma/Gölgelendirme uygulamaları. Ancak her yüz tipi, simetri ve ten rengi farklı olduğu için uygulamalardaki başarı da makyajı uygulayan kişinin bilgi birikimi ve tecrübesi ile doğru orantıda olmaktadır. Makyaj’da doğru bir ışıklandırma sizin ne kadar güzel göründüğünüzü doğrudan etkiler.  Fotoğrafta net bir şekilde uygulayacağınız alanlar görülmekte.  Pudra rengi ise fotoğrafta verilmiş. Açık ve koyu renkler allık sürülecek pembe renkler. Bu şekilde bir kontür uygulaması aslında temel uygulanan bir makyaj uygulamasıdır. Siz bu ışıklandırmada ışık ve gölge olan terleri değiştirerek ön plana çıkacak olan yerleri örneğin alnınızı yada maskelemek istediğiniz alanı örneğin burnunuzu farklı ışık uygulamaları ile değiştirebilir bu şekilde kendinize özel kusursuz bir yüz makyajına sahip olabilirsiniz.

yuze_isik_makyaj

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et