Tüm Saç Renkleri

Makyaj Yerine Yüz Maskesi

Çinli bir tasarımcının keşfi olan bu yüz maskesi yüzü deformasyona uğramış bayanlar tarafından kullanılabilecek derecede rahat. Zira biyonik deri teknolojisi ile hazırlanan bu maskeler çok ince ve nefes alma özelliğine sahip ayrıca çok özel bir yapıştırıcı ile yüzünüze yapışmakta. Yüz kaslarına ve yüz mimiklerinin hareketlerini de belirttiği belirlenen ancak bize göre sabit bir görüntüsü olan maskeler henüz tasarım aşamasında.makyaj_yuz_maske_6makyaj_yuz_maske_5makyaj_yuz_maske_4makyaj_yuz_maske_3

makyaj_yuz_maske_2makyaj_yuz_maske_1

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et