Tüm Saç Renkleri

Makosen Bebek Ayakkabı Yapımı

1-4 yaş arası bebekleriniz için sağlıklı ve kendi emeğiniz olan kıyafetleri, kullanmak sanırım en mantıklı ve güzel olanı. Bir kere insan manevi bir tatmin elde ediyor, ikincisi alacağınız malzemelerin kalitesini ve sağlıklı olmasını kendiniz belirleyebileceğiniz için çocuğunuzun güvende olduğunu biliyorsunuz. İşte bu nedenlerle sizlere bebeklerinize hazırlayabileceğiniz yapımı çok basit ve şirin küçük patik şeklinde ev ayakkabısı tasarımlarıının nasıl yapıldığını anlatan örnekler sunuyoruz.

Yapımı resimde görüldüğü gibidir. Öncelikle kalıp çıkartılır, bu kalıp çıkartılır ve kullanacağınız malzemeler ile bir kaç dikiş ve kesimde bu makosen tarzı bebek patiğini yapabilirsiniz.
makosen_ayakkabi_yapimi

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et