Tüm Saç Renkleri

Make Up Forever makyaj malzemeleri

Make Up Forever ülketemize yeni yeni girmeye başlayan  (2012 Sehpora mağazalarında) paris ve new york’ta makyaj okulları bulunan, louis vuitton’un makyaj markası’dır.

Çok açık tenliler için harika fondöten renkleri olduğunu söyleyebiliriz. Bej’den başlayıp  pembe tonlarına kadar giden fondötenleri yüzde hiç sırıtmaz.

lash fibers adlı mavi-mor rimeli kirpiklerinizde muziler yaratabilir. Ayrıca hd fondötenleri’de oldukça beğenilir. Make Up Forever Mağazalarına uğramanızı tavsiye ederim. make Make up artistlerin bilgi tecrübeleri sizin büyüleyebilir.  Aynı zamanda ürünleri Sehpora mağazalarında da satılmakta.make-up-for-ever-01 make-up-for-ever-02 make-up-for-ever-03 make-up-for-ever-04

make-up-for-ever-05 make-up-for-ever-06
make-up-for-ever-07 make-up-for-ever-08 make-up-for-ever-09 make-up-for-ever-10 make-up-for-ever-11 make-up-for-ever-12
make-up-for-ever-13 make-up-for-ever-14 make-up-for-ever-15 make-up-for-ever-16 make-up-for-ever-17 make-up-for-ever-18 make-up-for-ever-19 make-up-for-ever-20 make-up-for-ever-21 make-up-for-ever-22 make-up-for-ever-23 make-up-for-ever-24

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et