Tüm Saç Renkleri

Maison Martin Margiela

Martin Margiela Belçikalı, moda ve kıyafet tasarımcısı olarak 1988 yılında maisonmartinmargiela markasını yarattı. Tasarımcılıkta 26 senesini kutlayan Martin Margiela gizemli yapısı ile de dikkat çekmekte zira ne gazete ve dergilere ne diğer medya kuruluşlarına röportaj yada foto vermemekte. Özel hayatında bile pek fazla görüntülenemeyen modacı tasarladığı elbiselerinde marka yerine numaralar ile kodlanmış etiketler kullanır. Çok farklı ve yaratıcı bir tarzı olduğu söylenebilir.
maison martin margiela 1
maison martin margiela 2
maison martin margiela 3
maison martin margiela 4


maison martin margiela 5
maison martin margiela 6

maison martin margiela 7
maison martin margiela 8
maison martin margiela 9
maison martin margiela 10

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et