Tüm Saç Renkleri

Maden Suyu Deyip Geçmeyin

Yaz aylarında soğuk meyve suları ve çaylardan sonra en çok tüketilen içecek maden suyudur. İçimizi serinleten bu lezzetli içeceğin faydalarını biliyor musunuz?

Vücudumuzun kemik gelişimini sağlayan kalsiyumu, maden suyu ile alabiliriz. Günde 1 bardak maden suyu ihtiyacınız olan kalsiyumu sağlayacaktır. Ayrıca içerisinde sülfat sayesinde sindirim problemleri çekenler için birebirdir. Hazımsızlık sorunu yaşayanlar maden suyu tüketebilir.

Yaz aylarında çok fazla terliyoruz. Dolayısıyla su ve mineral kaybediyoruz. Maden suyu bize bu noktada da yardımcı oluyor. Kaybettiğimiz suyun yerini maden suyu ile telafi edebiliyoruz. Ayrıca maden suyu vücudun mineral ihtayacını karşıladığı için cildinize de iyi gelcektir. Cildiniz daha sağlıklı ve sıkı görünecektir.

Serinlemek için sağlıksız, kalorili asitli içecekleri tüketmek yerine maden suyu tercih etmek daha mantıklı olacaktır.

 

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et