Tüm Saç Renkleri

MAC makyaj malzemeleri

MAC Kozmatik markası  tüm dünyada kalitesi ile ön plana çıkan bir üretici. Ben özellikle ruj ve pudralarını çok kaliteli buluyorum. Dünyanın en çok satan kozmatik markasının olmasının yanında en büyük eksi yanı fiyatlarının sürekli zamlanması ve Türkiye fiyatlarının gerçekten çok pahalı olmasıdır. Fırçaları pahalı olmasına rağmen eğer doğru bir temizleme yapılırsa Ömür boyu kullanabilceğiniz kalitededir. Rimelleri ise çok fazla beğendiğimi söyleyemem. Mac Najyaj malzemeleri, cilt bakım ürünlerini ve kozmatik ürünlerini Mac Türkiye mağazalarından satın alabilirsiniz. Resmi web sitesinden incelemek için ise maccosmetics.com.trmac-makyaj-01 mac-makyaj-02 mac-makyaj-04 mac-makyaj-05

mac-makyaj-06 mac-makyaj-07
mac-makyaj-09 mac-makyaj-10 mac-makyaj-11 mac-makyaj-12 mac-makyaj-13 mac-makyaj-14

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et