Tüm Saç Renkleri

M.A.C Fondöten

 

 

 

Sevgili hanımlar, kullandığım makyaj malzemelerinden olan fondöten hakkında size kendi deneyimlerimi yazmak istedim. Karma ve biraz sorunlu bir yüze sahip olduğum için bir fondötende aradığım en önemli özelliklerden biri hem iyi bir kapatıcı olması, hem de doğal görünüm vermesiydi. Bazı hanımlar maalesef fondöten seçimlerini yanlış yaparak yüzlerinde plaka varmışsına bir görüntü veriyorlar. O yüzden biraz daha ücret ödeyip daha iyi bir fontöden alarak hem cildime birebir temas eden ürünün kalitesinden emin olmak istedim, hem de işlevine güvendim MAC fondöten ile.

Öncelikle çok pahalı, mümkün değil alamam diye düşünüyor olabilirsiniz ancak 30 ml’lik bir şişeyi her gün düzenli kullanmama rağmen bir sene beni idare ediyor 🙂 Farklı bir markanın fondötenini ise maalesef birkaç ayda bir almam gerekiyordu. Dolayısıyla aslında sizin kar edebileceğiniz bir fondöten aynı zamanda.

Üstelik bir kez fondöten şişesine sahip olduktan sonra diğer alışlarınızda sadece şişenin içine fondöten konularak tasarruf yapmış da oluyorsunuz. Ben bu fondötenim ile iki senemi doldurdum, o yüzden şişede bazı silinmeleri görmeniz çok normal 🙂

Fiyatı ise 76 TL.

MAC aynı zamanda online satışlara da başladı, işte buradan siz de ten renginize uyan fondöteni alabilirsiniz: http://www.maccosmetics.com.tr/product/shaded/158/1231/Products/Yz/Fondten/Studio-Fix-Fluid-SPF-15/index.tmpl

MAC fondöten kullanan diğer hanımların da yorumlarını bekliyoruz. 🙂

imag0985

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

İlgi alanlarında müzik, sinema, tarih ve seyahat bulunan Gülşah tabii ki aynı zamanda Kadına dair konular ile de ilgilenmektedir. Özellikle Saç modelleri, Boyalar, sokak stilleri - kombinler ile ilgili konuları Bakımlı kadında paylaşmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et