Tüm Saç Renkleri

Luxe Oil Yapılandırıcı Elixir

luxe oil_2luxe oil_1SP LUXE OIL ILE SACLAR KIŞA HAZIR

 

Wella Professionals, saç dünyasında büyük ses getiren “Luxe Oil Yapılandırıcı Elixir”den sonra geliştirdiği özel “SP Luxe Oil” serisi ile saçları, ayrıcalıklı ve etkin bir bakımla kışa hazırlıyor.

İleri teknoloji ve özel içeriklerle hazırlanan “SP Luxe Oil” serisi, keratini koruyan, saçı içten dışa besleyerek bakım yapan ve pürüzsüz, ışıltılı görünüm kazandıran bir etkiye sahip. Keratin koruyucu şampuan, keratin destek bakımı, keratin yapılandırıcı maske, hafif yağ spreyi, yapılandırıcı elixir olmak üzere, toplam 5 üründen oluşan “SP Luxe Oil” serisi, daha ilk kullanımdan itibaren etkisini gösteriyor.

Baharatlı ve çiçeksi kokusu ile ruhu rahatlatan “SP Luxe Oil” serisi, içeriğinde oldukça değerli ve saçın sağlığı için etkili yağ özlerini barındırıyor; argan, badem ve jojoba.

Polimerler, saç telinin etrafında koruyucu bir tabaka oluşturuyor, her bir saç telini yapılandırarak, UV ışınları, hava kirliliği gibi zararlı dış etkenlere karşı korumaya alıyor. Nemlendirici küçük moleküller ise saçın nem ihtiyacını giderirken, uzun süreli, pürüzsüz ve ipeksi bir görünüm sağlıyor.

“SP Luxe Oil” serisi saçın tüm ihtiyaçlarını karşılıyor, etkili bir bakımla koruma altına alarak, sağlıkla ışıldamalarını sağlıyor.

 

SP Luxe Oil Yapılandırıcı Elixir (100 ml) – 91.-TL

SP Luxe Oil Keratin Koruyucu Şampuan (200 ml); 54.-TL

SP Luxe Oil Keratin Destek Bakımı (100ml); 54.-TL

SP Luxe Oil Keratin Yapılandırıcı Maske (150 ml); 97.-TL

SP Luxe Oil Hafif Yağ Sprey (75 ml); 91.-TL

 

Tanıtım Bültenidir…

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et