Tüm Saç Renkleri

Loreal Ombre No: 2

Loreal Ombre No:2  Serisi  orta kahverengi- kumral ton saç rengi olanlar için ideal. Bu seriyi kullananların ortak kanısı saç renginin fotoğraftaki kadar açılmaması.

Uyarı: Loreal’in bu ombre setinin Piyasa’dan KALDIRILDIĞINI belirtelim. Yeni seri Loreal Colarista Ombre için ilgili konuyu okuyabilirsiniz.

Saçlarınızda, Röfle, ışıltı, balyaj istiyorsanız, Loreal’in Colorist saç açıcı setini tercih edebilirsiniz.

ombre-no-2

Kutunun içeriği: Toz açıcı, krem açıcı, boya şişesi, fırça. Bu karışımları karıştırıp saç uçlarımıza sürüyor ve 30-35 dk kadar bekleyiyoruz. Tabi saç uçlarımıza ve parlaklığın gelmesini istediğimiz bölgeye uyguluyoruz. Sonuç olarak ombre saç rengini kolayca elde edebiliriz. Bu serinin en büyük avantajı evde ilk defa boyayacak bayanlar için çok kolay olması.  Fiyatı biraz pahalı tabii ki 26 tl ile 21 tl arasında (marketten yada internetten almanıza göre değişiyor. Ben denemek amacı ile kullandım. Bana sorarsanız kendim saçlarımı açıp istediğim renkleri karıştırarak elde ettiğim renkler daha başarılı. Ama bu ürün de kullanım kolaylığı açısından başarılı.

loreal ombre no: 2 1

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et