Tüm Saç Renkleri

Loreal Ombre Karamel

Loreal Ombre’nin renk veren serisinden karamel ombre açık ve orta kahverengi saçlarınıza uygulanması tavsiye ediliyor. Türkiye’de karamel renk oldukça seviliyor.  Bakır, turuncu dore ve kahverengi saçların karışımı olan karamel aslında şekerin yanması ile oluşan renk oluşumlarının her biri için tanımlanabilir o nedenle pek çok farklı tonu da bulunabilir.  Karamel en çok açık kahverengi saçlara yakılıyor.

Uyarı: Loreal’in bu ombre setinin Piyasa’dan KALDIRILDIĞINI belirtelim. Yeni seri Loreal Colarista Ombre için ilgili konuyu okuyabilirsiniz.

Saçlarınızda, Röfle, ışıltı, balyaj istiyorsanız, Loreal’in Colorist saç açıcı setini tercih edebilirsiniz.

ombre-bakir

Kahverengiden karamele dönmek, evde boyamak isteyenler için biraz zor olabiliyor onlar da bu boyayı kullanıp güzel bir bakır ton elde edebilirler.

loreal ombre karamel 1

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et