Tüm Saç Renkleri

Lancome Hypnose Drama Mascara Yorumları

lancome_rimelUzun kirpikli bayanlar için daha iyi sonuç veren Rimel, İki kat sürdüğünüzde topaklanma yapmıyor. Ben 2 ay aydır bu rimeli kullanıyorum marka kalitesi göz önüne alındığında fiyat- kullanılabilirlik oranına göre iyi sayılır 82 tl. Burada satılıyor.

İki tane rengi var siyah ve kahverengi.  Tüm cilt tiplerine göre uygun söyleniyor benim cildim kuru  ve gayet rahat kullanıyor. 12 kata kadar uygulama yapılabilen balmumu akışkan özellikleri  var. Siyah renk ile kirpiklerim oldukça dolgun görünüyor. Verilen paraya değdiğine inanıyorum özellikle alerjik olmayan yapısı bana güven verdiğini de söyleyebilirim.

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et