Tüm Saç Renkleri

Kuyruklu Eyeliner Nasıl Çekilir

Kuyruklu eyeliner gözlerin daha belirgin olmasını ama bununla birlikte daha ufak olmasına neden olur. Bu zıtlık bir bakıma çekicilik yaratır ve yüzünüzün hattının daha ince görünmesini sağlar. Bu arada kuyruklu eyeliner hiç kuşkusuz daha çekci olmanızı sağlayacaktır. Aslında resimli anlatım ile herşey gösterilmiş gibi. Eyeline göz kalemi alırken tende bıraktığı renk ve dokusu çok önemlidir o nedenle almadan önce elinizde denemekte yarar var.
kuyruklu-eyeliner-nasil-cekilireleyner_nasil_cekilir

8 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et