Tüm Saç Renkleri

Kuş tüyü tattoo ve dövme modelleri

Kuş tüyü kadınlar tarafından en çok yaptırılan dövme tatto tasarım figürleri arasında yer alır peki neden? Çünkü Kuş tüyü özgürlüğü, bağımsızlığı en güzel ifade eden simgelerdendir. Tıpkı bir kelebek kanadı gibi yada bir yaprak gibi doğayı simgeler. Kuş Tüyü’nün bayanlar arasında bu kadar çok anlamlı olmasının en önemli nedenlerinden biri de tasarım olarak çok farklı şekillerde kullanılabiliyor olması yatar.

Omuza Yapılanlar

Kadınlar en çok omuzlarına ve kollarına dövme yaptırmayı tercih eder, tattoların siyah beyaz olması daha minimalist tasarımların ortaya çıkmasını sağlar. Arka omuzda genellikle yaz aylarında bikini ve sırt detaylı omuzu açık elbiselerde bu tattoo tasarımları çok hoş duracaktır.

Kola yapılanlar

Ayağa Yapılanlar

Yaptıracağınız dövmenin çok fazla görünmesini istemiyorsanız tatto yaptırmak için daha gizli ve özel bir yer olan ayaklarınızı tercih edebilirsiniz.

Enseye Yapılanlar

Sırta Yapılanlar

2 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et