Tüm Saç Renkleri

Kuş Motifi Modası ♥

Bu aralar defilelerde ve sokak modasında en fazla gözüme çarpan detay kuş motifi oluyor. Gördüğüm birçok kıyafet kuş motifini taşıyor. Özellikle bluzlarda ve eteklerde çok kullanılıyor. Ben sizi sadece bluz ve eteklerle kıstılamayayım Elbiselerde, ayakkabılarda, kazaklarda, taytlarda, çantalarda hatta tırnaklarda bile kuş motifini göreceksiniz.

kuşmotifimodasıkuşmotifimodası (1)kuşmotifimodası (2)kuşmotifimodası (3)

kuşmotifimodası (4)kuşmotifimodası (5)
kuşmotifimodası (6)kuşmotifimodası (7)kuşmotifimodası (8)kuşmotifimodası (9)kuşmotifimodası (10)kuşmotifimodası (11)
kuşmotifimodası (12)kuşmotifimodası (13)kuşmotifimodası (14)kuşmotifimodası (15)kuşmotifimodası (16)kuşmotifimodası (17)kuşmotifimodası (18)kuşmotifimodası (19)kuşmotifimodası (20)kuşmotifimodası (21)kuşmotifimodası (22)kuşmotifimodası (23)kuşmotifimodası (24)kuşmotifimodası (25)kuşmotifimodası (26)kuşmotifimodası (27)kuşmotifimodası (28)kuşmotifimodası (29)kuşmotifimodası (30)kuşmotifimodası (31)kuşmotifimodası (32)kuşmotifimodası (33)kuşmotifimodası (34)kuşmotifimodası (35)kuşmotifimodası (36)kuşmotifimodası (37)kuşmotifimodası (38)kuşmotifimodası (39)kuşmotifimodası (40)kuşmotifimodası (41)kuşmotifimodası (42)kuşmotifimodası (43)kuşmotifimodası (44)kuşmotifimodası (45)

7 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

Uzun yıllardır moda editörümüz olarak sitemize oldukça katkı sağlayan İgball Gashi Kosova'nın en güzel ve stil sahibi bayanlarından birisi ayrıca. Moda trendleri ve Stil önerilerinde çok değerli yorumlarını bizlere sunuyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et