Tüm Saç Renkleri

Kürt Kıyafetleri

Kürtlerin geleneksel kıyafetleri ile ilgili araştırma yaptığımızda çok fazla görsele ve kaynağa rastladığımızı söyleyemeyiz. Zaten bu alanda yapılan  incelemeleri okuduğumuzda bu alanda somut çok fazla kaynağın bulunamadığını görüyoruz. Sadece gravürlerde, kütüphane arşivlerinde ve gazetelerde yer alan bilgilerden edinilen bilgileri sunabiliriz. Bununla birlikte geleneksel Kürt kıyafetlerinde doğaya hakim renklerin özellikle ilkbaharı yansıtan yeşil tonun ağırlıklı olarak kullanıldığını söyleyebiliriz. 0203140912389217ee6002bd8cab2
giysi4

kurt_kiyafet

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et