Tüm Saç Renkleri

Kumral Ombre Renkleri


Kumral saç rengi aslında küllü ( koyu gri) saç renginin yoğunlukta olduğu genellikle de kahverengi tonları ile karışık olan saç renkleridir. Doğal saç rengi olabileceği gibi küllü tonlarada boyalar kullanarak da bu renkleri elde edebilirsiniz. Sizlere Kumral saç renklerinde farklı renk geçişlerini ( küllü sarı, altın sarısı, dore sarı, karamel, kahverengi) farklı ombre saç renklerini derledim. Umarım beğenirsiniz.ash-ombre-1ash-ombre-2ash-ombre-3ash-ombre-4

ash-ombre-5ash-ombre-6
ash-ombre-7ash-ombre-8ash-ombre-9sony dscash-ombre-11ash-ombre-12
ash-ombre-13ash-ombre-14ash-ombre-15

5 sene Önce Güncelleme Yapılmıştır.

Yazar

2010 Yılında Türkiye'nin moda kadın blog sitesinde oldukça etkili bir internet yayını olmasına katkı sağlamıştır. Bakımlı Kadın 10 senelik kadın içerikli internet yayıncılığı alanında günümüzde güncel kalabilen sayılı kadın sitelerinden biridir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap

close

Moda Yazarı Ol

Bakımlı Kadın’da Moda – Makyaj – Saç – Cilt Bakımı ve ürünleri – Kozmetik -Sağlık ve Anne – Bebek kategorilerinde yazmak ister ve içerik geliştiricisi olarak gelir elde etmek isterseniz [email protected]  mail adresine mail atabilir yada kendi sitemiz olan onlinegorev.com‘a üye olarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bizi Takip Et